Dexter Yager

Dexter Yager

Dexter'ın distribütör Bill Britt ile yaptıklarına inanamazsınız. Dexter'ın 2010- 2011 yılı tahmini kazançları 12-14 milyon dolardır. Distribütörleri 1995 yılından bu yana 2 milyar dolarlık satış yapmışlardır. 71 yaşındaki Yager için başarı imkansız değildir. Dexter büyüleyici bir karakterdir. MLM mesleğine girerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki , Amerikalı bir işadamı ve yazardır. Kiyosaki , kitaplar ve videolar aracılığıyla kişilere kişisel finans ve ticaret eğitimi veren Rich Financial Dynamics Company'nin kurucusudur. 

Robert Kiyosaki
Eric Worre

Eric Worre

Eric, uluslararası alanda çok satan Go Pro - Bir Ağ Pazarlama Profesyonel Olmak İçin 7 Adım kitabının yazarıdır, bu kitap 1.500.000 kopya sattı ve ağ pazarlama işlerini kurma konusunda ciddi olan herkes için "mutlaka okunmalı" dır. 60'dan fazla ülkede toplam 500.000'in üzerinde distribütörü vardır.

Tony Robbins

Tony Robbins - Amerika' nın en iyi hayat ve iş stratejistidir. Bugün bir liderlik psikolojisi üzerine dünya otoritesinden hayat koçluğu oturumlarını izlemeli ve benimsemelisiniz!

Tony Robbins
Randy Gage

Randy Gage

Randy Gage, insanların hayallerini gerçekleştirmek için kendini sınırlayan inançlarını kendine özgü atılımlara dönüştürmelerine yardımcı olur. Bir hapishaneden çıkarak genç bir milyoner olarak yükselen motivasyonel öyküsü ile, kendi kendine milyoner olarak dünyaya milyonlarca kişiye ilham kaynağı olmuştur.

Bop Proctor

Para olmadan başarılı bir hayat yaşamak mümkün değildir. Bob Proctor , bilinçaltınızı para ile ilgili yeni fikirlere açacak bilgileri paylaşır. Daha zor şartlar altında çalışmadan artan bir geliri nasıl tasarlayacağınızı ve önem verdiğiniz insanlara yardımcı olarak onlara da nasıl para kazandıracağınızı keşfedeceksiniz.

Bop Proctor
Les Brown

Les Brown

Les Brown dünyanın en tanınmış motivasyonel spikeridir, Les Brown dinamik bir kişiliktir. Çok yüksek rağbet gören biridir. Fırsatı değerlendirmek isteyenlere, toplumun her kesiminden insanlara,  Fortune 500 CEO'larına, küçük işletme sahiplerine, kar amacı gütmeyen ve toplum liderlerine enerji kaynağı olmuştur .

Brian Tracy

Brian'ın satış, zaman yönetimi, kişisel gelişim, kişisel servet, iş dünyası, liderlik ve diğer alanlarda büyük başarı elde etmek için kanıtlanmış teknik ve stratejilerini keşfedin !

Brian Tracy
Zig Zaglar

Zig Zaglar

Zig Ziglar , Amerika'nın en etkili ve en sevilen destekçisidir. Herkesi olabildiğince seven bir mucittir. Zig Ziglar Corporation'ı 1977'de kurdu. 33 kitabı ile tahmini olarak çeyrek milyondan fazla kişiyi etkiledi. Kitapları iki milyondan fazla sattı. 250 milyondan fazla insana mlm' yi öğretti.