Sorularınızı toplu halde özel Facebook grubunda yanıtlama, ya da birebir kişisel mentorluk programıdır.

Mentorluk

Amacınız ne olursa olsun, daha önce "oradan geçmiş" birinden destek almakta fayda var. Yüzyüze ya da kitaplardan, online eğitim programlarından ya da sosyal medyadan, pek çok önemli girişimciden mentorluk alma şansım oldu. Hepsinden farklı şeyler öğrendim.

@garyvee'den işini tutkuyla yapmayı, @tailopez'den maddi hedefleri bir bir gerçekleştirmeyi, @grantcardone'dan pozitivizmi, @attackathletics'den duygularına kapılmama öğretisini, @timferriss'ten hayatı kolaylaştırmayı, @ezrafirestone'dan internet trafiği üretme becerisini, @russellbrunson'dan bu trafiği paraya çevirmeyi, @jimkwik'ten zihin kullanma tekniğini, @tonyrobbins'ten kapasite geliştirme bilgisini, @therock'ın "odadaki en çalışkan kişi olma" vizyonunu, @elonmusk'tan insanın neleri başarabildiğini, @lewismocker'tan finansal okuryazarlığı.

Şimdi bu birikimi sizle paylaşmak istiyorum. Haftada bir yapacağımız canlı yayınlarda sorularınızı yanıtlayacak, elimden geldiğince yol göstermeye ve size kaynak önermeye çalışacağım. Hemen katılın, bir sonraki canlı yayını kaçırmayın!

Eğitmen

 

Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya

Ekim Nazım Kaya. Yatırımcı. İkisi İngilizce, biri Türkçe üç kitabı var. Fortune Türkiye tarafından ‘Vizyoner’ olarak adlandırıldı. Infomag tarafından ’50 Dijital Türk’ arasında sayıldı. Forbes Türkiye’de tanıtıldı. IBM için hazırlanan ‘Startup Intelligence Regional Report’ adlı raporda ‘Diyalog liderleri’ ve ‘En aktif kullanıcılar’ arasında sayıldı. Kişisel Gelişim yolculuğunu takipçileri ile paylaşıyor ve öğrendiklerinden onların da faydalanmasını sağlamaya çalışıyor.

Şimdi Başla!